Županova čestitka za Dan Bjelovarsko-bilogorske županije

“Naša županija mjesto je bogate tradicije, prekrasne prirode i srdačnih ljudi. Danas u povodu 30. obljetnice njezina osnutka prisjećamo se postignuća, ali i gledamo prema budućnosti s puno optimizma. U proteklom razdoblju zajedno smo ostvarili mnoge uspjehe. Ulagali smo u infrastrukturu, obrazovanje, zdravstvo, gospodarstvo i turizam kako bi našim stanovnicima omogućili što bolji i kvalitetniji život. Posebnu zahvalu upućujemo našim hrvatskim braniteljima, prisjećamo se njihove hrabrosti i žrtve koju su podnijeli, a istovremeno slavimo napredak i razvoj naše županije. Zahvaljujući njihovoj hrabrosti, danas živimo u sigurnoj sredini. Nastavimo čuvati i njegovati vrijednosti za koje su se borili”, rekao je župan Marko Marušić i svim žiteljima Bjelovarsko-bilogorske županije čestitao Dan županije!

Nema postova za prikaz