Grad Garešnica nastavlja s pripremnim aktivnostima za izgradnju doma za starije osobe. Kako je istaknuo gradonačelnik Josip Bilandžija, izrađeno je idejno rješenje budućeg doma u Ulici kralja Tomislava, što predstavlja važan korak u daljnjoj realizaciji projekta.
Izradi idejnog rješenja prethodila je izmjena Prostornog plana, kojom je određena lokacija na kojoj će se dom graditi. U međuvremenu su se promijenile okolnosti, pa se planira da objekt bude podružnica županijskog doma za starije osobe, što bi Gradu Garešnici donijelo dodatne organizacijske i financijske prednosti.
Gradonačelnik Bilandžija tom je prigodom zahvalio županu Marku Marušiću na ponuđenoj suradnji i podršci projektu.

















